Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] GOTOWE Pliki Serwerowe PVP z MAPĄ - Do dowolnego użytku [1.4.7] BRAK BUGÓW


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, udostępniam wam plik serwerowe PVP z gotową mapą :).

Z plikami możecie robić co chcecie, udostępniać, dodawać, zmieniać itp..

LINK :.

https://www.dropbox.com/s/d87hqf24upry6aq/PLIKI%20SERWEROWE%20PVP.zip?

Skan :.

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/ty/p9/n9/j65781.jpgg

PLUGINY :.

- WorldGuard.

- WorldEdit.

- Vault.

- TreasureChest.

- TopPVP.

- PlugMan.

- PermissionsEx.

- NoCheatPlus.

- MultiCommand.

- MobHealth.

- JoinMessage.

- EssentialsSpawn.

- EssentialsChat.

- Essentials.

- CookieMonster.

- CombatTag.

- ClearLag.

- AZrank.

- AutoSaveWorld.

- AutoMessage.

- Authme.

Pliki są skonfigurowane do użytku jak i mapa, tylko pozmieniać kilka szczegółów..

xxx

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Kantahris od dłuższego czasu patrzę na to co robisz i to przechodzi ludzkie pojęcie. Za wszelką cenę chcesz rozreklamować swoją sieć. Zero umiejętności zarządzania serwerami/siecią. Taka sieć, a tak szkaradnie wykonana strona. Zakładając takie tematy tylko pokazujesz jakie DZIECKO tym zarządza. Szkoda słów. Tyle w temacie. Ja Twój post zgłaszam.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Kantahris od dłuższego czasu patrzę na to co robisz i to przechodzi ludzkie pojęcie. Za wszelką cenę chcesz rozreklamować swoją sieć. Zero umiejętności zarządzania serwerami/siecią. Taka sieć, a tak szkaradnie wykonana strona. Zakładając takie tematy tylko pokazujesz jakie DZIECKO tym zarządza. Szkoda słów. Tyle w temacie. Ja Twój post zgłaszam.

Ty idioto... To są pliki z Ender-Craft a ty mówisz że są dziecinne... Właśnie pokazałeś swoją głupotę

Opublikowano

Ty idioto... To są pliki z Ender-Craft a ty mówisz że są dziecinne... Właśnie pokazałeś swoją głupotę

 

ASW, pełen profesjonalizm. x DD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...